Kuba

Kuba, krásná země v oblasti Karibiku, země doutníků, lahodného rumu, nádherného počasí, sněhobílých pláží a smaragdového moře. Země, kde je možné strávit krásné romantické chvíle mezi palmami při zapadjícím slunci. V této zemi máte možnost zažít nevšední zážitek při svezení v naleštěných bourácích z 60.let.

Číst dál...

Egypt - Marsa Alam

I v roce 2015 na mě čekala úžasná dovolená v Egyptě a to konkrétně v Marsa Alam. Opět to byla dovolená plná pohody, relaxu, koktejlů, jídla a to bez omezení. Prostě All Inclusive. Když tento program člověk zkusí, tak už nechce jinak. O nic se pak člověk nestará a vše má servírováno přímo pod nos. :)

Číst dál...

Djerba

Relax. Odpočinek. Pohoda. All Inclusive. To vše jsme měli možnost zažít v krásném luxusním resortu na Djerbě. Pokud tedy toužíte po hezké dovolené, tak máte možnost vyrazit právě sem.

Číst dál...

Špinlerův mlýn - Labská - 2012

Huráááá a jede se na hory. :) Zima volá, lyžovačka čeká.

Číst dál...

New York

Kdžy se řekne slovo "dovolená", tak si hned každý představí odpočinek někde na pláži a u moře. Já měl však možnost strávit dovolenou trochu jinak a to návštěvou USA. Konkrétně jsem dostal příležitost na několik dní navštívit New York (4.-13.6.2010). Jak to celé začalo a jaké to tam bylo? To se vám budu snažit přiblížit na několika řádcích níže.

Číst dál...